top of page
  • ebrulyblog

Corona yada Covid 19 neyi anlattı bana

Güncelleme tarihi: 30 May 2020

Herkes virüsle ilgili, doğruda ya da kulaktan dolma bilgi paylaşırken. Ben içimden geçenleri yazmak istedim. Deli diyen olsun umurumda da değil… Belki de yazacaklarım bazılarına iyi gelecektir.
Dostlar, panik yapmayın önce sakin olun ve düşünün. Bu VİRÜS Evrenin, Yaradan’ın bir uyarısı tüm dünya için…

Çünkü uzun zaman önce herkes sevgiyi, paylaşımı unuttu. Esas kontrolünü kaybetmiş şekilde bulaşan ve yayılan en büyük VİRÜS; Hırs, para, önceliğini işine kaptırmış, koşturma, çocuklarına sevdiklerine ve en önemlisi KENDİNE zaman ayırmayan, içinde törpüleyemediği bencillik, mutsuzluk, nefretlik, negatiflik, şiddet, öfke üzerine farkındalığını kaybetmiş bir insanlığın çığ gibi büyümesiydi.

Ancak yüksek bir ölüm korkusu bunları dindirebilirdi…Eve kapanma zamanı; çünkü sakinleşmek, ailemizle paylaşmayı hatırlamak, sessizleşmek, içimize dönmek, dinlemek, dinlenmek ve içimizdeki “Sevgi” yi hatırlamak, affetmeyi öğrenmek zamanı. Herkesin bir kaynaktan yaratıldığını ve bununda koşulsuz sevgiden olduğunu hatırlama zamanı. Yaratan, tüm ışığı ile tüm hatalarımızı koşulsuzca affederken sevgisinde, nimetlerinde bonkörken, bizler yokluk bilinci ile her şeyi yıkıp dökmeye başlamıştık. Birbirimizi yargılıyor, ne kazanıyorsak yetmiyor bilinciyle daha fazlası için, doğaya, hayvanlara, insanlara zarar verdiğimizin farkında bile değildik.Şimdi herkes tüm bu olanlar için bir düşünsün,


Dünyada olan her şey için sorumluluğunuzu kabul edin. Evlere çekilin, sevgiyi hissedin ve dua edin “özür dilerim, beni affet, teşekkür ederim ve seni seviyorum “ deyin. Değişim sizden başlar… Vakit bulamayıp okuyamadığınız kitapları okumaya başlayın. Kendinizi hatırlatacak sevgi ve iç dünyanızı besleyecek kitaplar okuyun…

Mesela okumadıysanız; önce Don Miguel Ruiz ‘in Dört Anlaşma ve Ateş çemberi kitabını, Joe Vitale ‘nin Ho’oponopono öğretisini anlattığı Zero Limit kitabını, Diana Cooper’ın Spiritüel Yasalar, Eckhart Tolle'nin Şimdi'nin gücü,Deepak Chopra'nın Başarının yedi spiritüel Yasası (bu kitabı uygulamalı olarak youtube kanalımda işledim)kitaplarından başlayın.

Başımıza bir şey geliyorsa, kendi yarattığımız karmalar olduğunu anlama zamanı.

Panik yapmayın sadece oturun düşünün ve kendinizi değiştirin. Doğum kadar ölümünde doğal olduğunu zamanımız geldiğinde milyonlarımız olsa da erteleyemeyeceğimizi hatırlayın.

Bu yüzden gerekenler neyse onu yapın ve gerisini Yaradan’a bırakın. Virüsten tek kurtuluş yolunuzun kolonyalarla, maskelerle değil kendinizi temizleme, arındırma olduğunu hatırlayın.

Öğrenmemiz gereken dersleri anlama zamanı, FARKINDA olmak zamanı.Haberlerde ,sosyal medyalarda binlerce dolanan komplo teori hikayelerinden bir sıyrılalım.İç dünyamızla irtibata geçme zamanı,YAVAŞLAMA ve UYANMA zamanı.

Herşey sevgiyle…

Ebrulyce Sevgiler4 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page